KONST / Litografier / Färglitografier 13658328
nr 1365 8328
Lasse Ã…berg
(f. 1940), Sverige
Färglitografier, 2 st, EA respektive numrerad 79/175. Bladets mått: 45x63 respektive 60x44, oramade lösa blad. Signerad
Utrop:
600 kr
Såld:
250 kr
måndag 7 december 2020
kl 20:07:59
100 kr
150 kr
200 kr
Lasse Ã…berg
Läs mer om Lasse Ã…berg